Pestycydy

Wyszukiwarka:
Fraza:


Przeglądaj pestycydy ze względu na podział:
rodzaj środka
producenta
toksyczność dla ludzi
toksyczność dla pszczół
toksyczność dla ryb
klasę toksyczności dla rozwielitek
klasę toksyczności dla glonów
klasę toksyczności dla organizmów wodnych
dodatkowych uwagOstatnie komentarze (zobacz wszystkie):

Komentowany pestycyd: AD Contact 90 SL
We are thrilled to introduce you to Minew, a leadi... [czytaj całość]
Autor: Guadalupe Bruton Data: 2024-07-17
 
Komentowany pestycyd: AD Contact 90 SL
Was just browsing the site and was impressed the l... [czytaj całość]
Autor: Ken Hafner Data: 2024-07-16
 
Komentowany pestycyd: AD Contact 90 SL
Hello, It is with sad regret that after 12 year... [czytaj całość]
Autor: Reece Serna Data: 2024-07-15
 

Narzędzia dla webmastera i pozycjonera

Spis-Pestycydow.pl - serwis internetowy prezentujący informacje na temat pestycydów. W bazie serwisu znajduje się blisko 1000 opisanych środków ochrony roślin. Zachęcamy do dodawania własnych opini na temat opisywanych środków chemicznych.

Polecamy zapoznanie się ze sklepem internetowym, na którym można kupić nasiona.Narzędzia dla webmastera i pozycjonera

Dodawarka stron do katalogów

Serwis Katalogowanie stron WWW, to jedna z najskuteczniejszych dodawarek stron do katalogów qlweb. Serwis jest prosty w obsłudze, pozwala na precyzyjne dobieranie kategorii, do których strona ma być dodawana oraz posiada szereg innych opcji - m.in. dzienny limit ilości wpisów, dzięki temu strona będzie miała zapewniony naturalny przyrost linków.

Można bezpłatnie przetestować działanie serwisu. W przypadku zainteresowania i chęci dodania kolejnych stron - serwis oferuje możliwość opłacenia dodatkowych punktów, za które będzie można dodać kolejne strony. Cena za jedna stronę, to tylko 7zł.

Dodatkowo dodawarka posiada rewelacyjny program partnerski, w którym użytkownicy otrzymują pieniądze za samą rejestracje poleconych osób oraz dodatkowo aż 40% wartości opłat, jakich dokonają zwerbowani użytkownicy.


Monitoring katalogów stron internetowych

Wyszukiwarka katalogów, to narzędzie, które udostępnia spisy i informacje o katalogach stron internetowych.

Katalogi można wyszukiwać po słowach kluczowych (np. serwis potrafi odszukać wszystkie katalogi, które zawierają kategorię "edukacja") oraz wg domen, w jakich się one znajdują.

Ważną funkcją serwisu jest zbieranie i archiwizowanie informacji o katalogach - pozycjonerzy mogą prześledzić rozwój wybranych katalogów - jak zmieniał się Google Page Rank, ilość zaindeksowanych stron oraz linków prowadzących do serwisu wg najpopularniejszych wyszukiwarek.

Serwis monitorje także katalogi zagraniczne, m.in. angielskie, włoskie, hiszpańskie, belgijskie i wiele innych.


Wolne domeny

Każdy pozycjoner potrzebuje dużej ilości domen, w których by mógł utrzymywać ciekawe serwisy internetowej - z tą myślą powstał serwis zii.pl. Serwis monitoruje stan domen internetowych oraz publikuje spisy wolnych domen, tzn. takich, które można zarejestrować.

Serwis dzieli się na 3 główne części:

Ciekawe domeny - serwis posiada bazę słownikową zawierającą blisko 100 tysięcy wyrazów z języka polskiego, sprawdza czy domeny są wolne z najpopularniejszymi końcówkami (.pl, .eu oraz domeny globalne).

Wolne domeny - serwis posiada bazę wygenerowanych ciągów wyrazów złożonych z 2 oraz 3 znaków. Monitoruje domeny globalne oraz wszystkie polskie domeny - zarówno .pl, jak i funkcjonalne oraz regionalne - ponad 150 typów domen.

Avaible Domains - serwis posiada bazę słownikową zawierającą wyrazy wchodzące w skład słownika angielskiego. Monitoruje domeny globalne oraz brytyjskie.


Darmowy hosting

Serwis Podstrona.pl umożliwia stworzenie własnej strony w 5 minut. Nie jest wymagana wiedza z zakresu html czy też programowania - dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii można korzystać z graficznego edytorka tekstu. Tworzenie stron w serwisie Podstrona.pl jest tak proste jak praca z edytorem tekstu.


Darmowe liczniki odwiedzin

Serwis z darmowymi licznkami odwiedzin istnieje już kilka lat. Jest jednym z liczących się serwisów oferującym darmowe liczniki. Można wybrać licznik spośród wielu dostępnych wzorów graficznych.


Konwerter znaków

Prosta strona, które umożliwia konwertowanie tekstu z windows-1250 na iso-8859-2. Strona jest lekka i szybka w ładowaniu, dzięki zastosowaniu języka JavaScript nie ma potrzeby pobierania plików na własny komputer.

definicja pestycydów | prawa autorskie | polityka prywatności | wydawca serwisu | reklama w serwisie
informacje o mundurkach szkolnych | narzędzia dla webmasterów
Spis-Pestycydow.pl istnieje od stycznia 2007 roku.